Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Konwerter OST na PST

smicheefannysmicheefanny Member
edited May 25 in General gossip

Najlepsze oprogramowanie Konwerter OST na PST szybko usuwa problem z uszkodzeniem pliku OST i importuje bazę danych OST do Outlooka PST, Zimbra, Gmail, EML, EMLX, vCard, ICS, MSG, Office 365, serwera Live Exchange, MBOX itp. Wraz ze wszystkimi właściwościami wiadomości e-mail , nagłówki e-maili, informacje e-mail itp. Oprogramowanie jest kompatybilne z systemem operacyjnym Windows i obsługuje wszystkie wersje MS Outlook, w tym Outlook 2019.

KDETools Konwerter OST na PST

Comments

  • Hej, sprawdź najlepsze i najbardziej niezawodne narzędzie do konwersji OST na PST, które może łatwo konwertować pliki OST offline na plik PST programu Outlook w prostych krokach. Bezpośrednio importuje pliki OST bez utraty danych lub uszkodzenia oryginalnej struktury i właściwości pliku. Jest wyposażony w przyjazny dla użytkownika graficzny interfejs użytkownika, który sprawia, że jest łatwy w użyciu nawet dla użytkowników niezwiązanych z technologią. To oprogramowanie obsługuje wszystkie wersje Windows OS i Mac OS. Pobierz bezpłatną wersję demonstracyjną oprogramowania.

  • HIMANSHIHIMANSHI Member

    Use this PDS ost to pst converter application. This software has the capability to transfer the data from OST file to PST format on the Windows system and make conversion safely done.  Supports Microsoft Outlook OST 97, 2000, 2003, 2007, 2010, 2013 and 2016. Try the free demo version to know more about this tool.

    Know more info- pdsosttopstconverter
  • edited June 11
    Możesz wypróbować Konwerter OST na PST to świetnie zaprojektowane oprogramowanie, które eksportuje dane OST do formatu PST. Dzięki temu narzędziu użytkownicy mogą bez wysiłku odzyskać i uzyskać dostęp do niedostępnych elementów OST, takich jak e-maile, kontakty, notatki, dzienniki, zadania, kalendarze itp. Aplikacja działa skutecznie ze wszystkimi edycjami MS Outlook, w tym Outlook 2003, 2007, 2010, 2013, 2016, 2019 itd.
  • GainTools OST na PST Online Konwerter to rzeczywiste oprogramowanie do migracji OST do Outlook PST. Ta aplikacja konwertuje OST na PST. To narzędzie do migracji eksportuje offline OST do Outlooka. Migracja OST do PST może obsługiwać wersje Outlook i Windows. Osobiście lubię wybierać okna konwersji OST do PST, aby wykonać to zadanie. Wybrałem tę aplikację, ponieważ pomaga mi tworzyć osobne pliki OST dla każdej wiadomości programu Outlook.
Sign In or Register to comment.